"2026-2028 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы №324-46/2 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2026 жылғы 4 ақпандағы № 348-49/2 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 324-46/2 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 462 458,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 48 005,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері - 414 453,5 мың теңге;
2) шығындар – 475 541,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 082,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 13 082,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;";
аталған шешімнің 1-тармағы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 082,6 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық
мәслихатының төрағасы
И. Құттықожаев
Қызылорда қалалық
мәслихатының
2026 жылғы 4 ақпандағы
№ 348-49/2 шешіміне қосымша
Қызылорда қалалық
мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 324-46/2 шешіміне
1-қосымша
2026 жылға арналған Белкөл кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2025 года №324-46/2 "Об утверждении бюджета поселка Белкуль на 2026-2028 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 4 февраля 2026 года № 348-49/2
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 24 декабря 2025 года №324-46/2 "Об утверждении бюджета поселка Белкуль на 2026-2028 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Белкуль на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 462 458,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48 005,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 414 453,5 тысяч тенге;
2) расходы – 475 541,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 082,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 082,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;";
пункт 1 указанного решения дополнить строкой следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств – 13 082,6 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Кызылординского
городского маслихата
И. Куттыкожаев
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата
от 4 февраля 2026 года №348-49/2
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 24 декабря 2025 года №324-46/2
Бюджет поселка Белкуль на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5