Приозерск қаласы аумағында қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін айқындау туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2026 жылғы 16 наурыздағы № 17/60 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Кодексінің 914-1-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2025 жылғы 17 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2025 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" № 11-ө өкіміне сәйкес, Приозерск қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сотпен қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде әкімшілік жауапкершілікке тартылған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. "Приозерск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада бекітілген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Приозерск қаласы әкімінің орынбасары Ұ.А.Алмасқа жүктелсін.
Қала әкімі М. Ахметов
Приозерск қаласы әкімдігінің
"Приозерск қаласы аумағында
қоғамдық жұмыстардың түрлерін
және қоғамдық жұмыстар орындалуға
тиіс ұйымдардың тізбесін айқындау
туралы" 2026 жылғы "16" наурыздағы
№ 17/60 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі
р/с №
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі
1
Аумақты тазалау және жинау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, әктеу;
Ғимараттарды, қоршауларды бояу, әктеу;
Газонды, шөпті шабу;
Абаттандыру
"Приозерск қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі.

Об определении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы на территории города Приозерск
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 16 марта 2026 года № 17/60
В соответствии со статьей 914-1 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 января 2025 года № 11-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 10 января 2025 года "О внесении изменений и дополнений в Кодекс Республики Казахстан об административных правонарушениях" акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, привлеченных судом к административной ответственности в виде привлечения к общественным работам и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Приозерск" в установленном законодательством порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Приозерск Алмас У.А.
Аким города М. Ахметов
Приложение к постановлению акимата
города Приозерск от "16" марта
2026 года № 17/60 "Об определении видов
общественных работ и перечня
организаций, в которых должны
выполняться общественные работы на
территории города Приозерск"
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
№ п/п
Виды общественных работ
Перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
1
Очистка и уборка территорий;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка зданий, заборов;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"