Нұра ауданы бойынша қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2026 жылғы 5 қаңтардағы № 01/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы Кодексінің 914-1-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2 тармағына сәйкес, Нұра ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Нұра ауданы бойынша қоғамдық жұмыстардың түрлері мен қоғамдық жұмыстар орындалуы тиіс ұйымдардың тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұра ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Муканов
Нұра ауданы әкімдігінің
2026 жылғы "5" қаңтардағы
№ 01/01 қаулысына
қосымша
Нұра ауданы бойынша қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Ұйымдардың тізімі
1
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Нұра кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Балықтыкөл ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Ақмешіт ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Кертінді ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Тассуат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Кәрім Мыңбаев ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Көбетей ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Ахмет ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Қарой ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Заречное ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
11
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Байтуған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Шахтерское ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
13
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Мұзбел ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
14
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Егінді ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Жараспай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
16
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Құланөтпес ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
17
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Изенді ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
18
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Қайнар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
19
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Соналы ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Құланөтпес ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
21
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Баршын ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
22
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Талдысай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
23
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Жанбөбек ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
24
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Ткенекті ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
25
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру;
Ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
Шөпті шабу;
Ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
Көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Шұбаркөл кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Об утверждении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы по Нуринскому району
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 5 января 2026 года № 01/01
В соответствии с пунктом 3 статьи 914-1 Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Нуринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы по Нуринскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Нуринского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Муканов
Приложение
к постановлению акимата
Нуринского района
от "5" января 2026 года
№ 01/01
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы по Нуринскому району
Виды общественных работ
Перечень организаций
1
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Нура"
2
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Балыктыколь"
3
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима Акмешитского сельского округа"
4
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Кертенди"
5
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тассуат"
6
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Карима Мынбаева"
7
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима Кобетейского сельского округа"
8
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ахмет"
9
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Карой"
10
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Заречное"
11
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Байтуган"
12
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Шахтерское"
13
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Мұзбел"
14
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Егінді"
15
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Жараспай"
16
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Куланотпес"
17
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Изенда"
18
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Кайнар"
19
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Соналы"
20
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Куланутпес"
21
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Баршино"
22
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Талдысай"
23
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Жанбобек"
24
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ткенекты"
25
Благоустройство; озеленение территории;
Посадка деревьев и зеленых насаждении;
Санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев;
Кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди;
Очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шубарколь"