Жер учаскеге жария сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2026 жылғы 5 маусымдағы № 28/06 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, 2026 жылғы 22 сәуірдегі № ЗТ-2026-01694961 "CK NAMYS" қоғамдық қордың өтінішін қарастырып, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "CK NAMYS" қоғамдық қорына инженерлік желілерді төсеу үшін Балқаш қаласы, Желтоқсан көшесі, 23 үйдің оңтүстігінде орналасқан ауданы 3,4 гектар жер учаскесінде жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймай, 2031 жылғы 22 сәуірге дейінгі мерзімге жария сервитут белгіленсін.
2. "CK NAMYS" қоғамдық қоры инженерлік желілерді траншеясыз төсеу әдісімен жұмыс жүргізсін (келісім бойынша).
3. "Балқаш қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Руслан Косемгалиулы Сыздыковқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі С. Сатаев

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 5 июня 2026 года № 28/06
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев заявление №ЗТ-2026-01694961 от 22 апреля 2026 года общественного фонда "CK NAMYS", акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить общественному фонду "CK NAMYS" публичный сервитут сроком до 22 апреля 2031 года без изъятия земельных участков у землепользователей на земельном участке площадью 3,4 гектар, расположенного по адресу: город Балхаш, улица Желтоксан, южнее дома 23 для прокладки инженерных сетей.
2. Общественному фонду "CK NAMYS" провести работы методом бестраншейной прокладки инженерных сетей (по согласованию).
3. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений города Балхаш" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Сыздыкова Руслана Косемгалиулы.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Балхаш С. Сатаев