"Ұлттық ақпараттық технологиялар" акционерлік қоғамы іске асыратын қолданбалы бағдарламалық қамтылымды құруға, дамытуға және пайдалануға арналған платформаны енгізу" қызметіне баға белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Жасанды интеллект және цифрлық даму министрінің м.а. 2026 жылғы 19 ақпандағы № 84/НҚ бұйрығы
"Мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 18 қыркүйектегі № 997 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 9 қазандағы № 846 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Жасанды интеллект және цифрлық даму министрлігі туралы ереженің 15-тармағының 69) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес "Ұлттық ақпараттық технологиялар" акционерлік қоғамы іске асыратын қолданбалы бағдарламалық қамтылымды құруға, дамытуға және пайдалануға арналған платформаны енгізу" қызметінің бағасы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Жасанды интеллект және цифрлық даму министрлігінің Ведомстволық бағынысты ұйымдарды үйлестіру департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Жасанды интеллект және цифрлық даму министрлігінің интернет-ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Жасанды интеллект және цифрлық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Жасанды интеллект және цифрлық
даму министрінің міндетін атқарушы
Р. Коняшкин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Бәсекелестікті қорғау және
дамыту агенттігі
Қазақстан Республикасы
Жасанды интеллект және
цифрлық даму министрінің
міндетін атқарушының
2026 жылғы 19 ақпандағы
№ 84/НҚ бұйрығымен
Бекітілген
"Ұлттық ақпараттық технологиялар" акционерлік қоғамы іске асыратын қолданбалы бағдарламалық қамтылымды құруға, дамытуға және пайдалануға арналған платформаны енгізу" қызметінің бағасы
Р/с
Көрсетілетін қызметтің атауы
Өлшем бірлігі
Бірлік құны/
Айлық құны
теңге, ҚҚС-ты есепке алмағанда
1.
"Қолданбалы бағдарламалық қамтылымды құруға, дамытуға және пайдалануға арналған платформаны енгізу" қызметі
1.1
"Қолданбалы бағдарламалық қамтылымды құруға, дамытуға және пайдалануға арналған платформа"
Бірлік

Об утверждении цены на услугу "Внедрение платформы для создания, развития и эксплуатации прикладного программного обеспечения, реализуемая акционерным обществом "Национальные информационные технологии
Приказ и.о. Министра искусственного интеллекта и цифрового развития Республики Казахстан от 19 февраля 2026 года № 84/НҚ
В соответствии с подпунктом 69) пункта 15 Положения о Министерстве искусственного интеллекта и цифрового развития Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2025 года № 846 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 18 сентября 2025 года № 997 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить цену на услугу "Внедрение платформы для создания, развития и эксплуатации прикладного программного обеспечения, реализуемая акционерным обществом "Национальные информационные технологии", согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту координации подведомственных организаций Министерства искусственного интеллекта и цифрового развития Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" в течении пяти рабочих дней со дня подписания приказа для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства искусственного интеллекта и цифрового развития Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра искусственного интеллекта и цифрового развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И. о. министра искусственного интеллекта
и цифрового развития Республики Казахстан
Р. Коняшкин
"СОГЛАСОВАНО"
Агентство по защите и
развитию конкуренции
Республики Казахстан
Утверждены приказом
И. о. министра искусственного
интеллекта и цифрового
развития Республики Казахстан
от 19 февраля 2026 года № 84/НҚ
Цена на услугу "Внедрение платформы для создания, развития и эксплуатации прикладного программного обеспечения, реализуемая акционерным обществом "Национальные информационные технологии"
№ п/п
Наименование услуги
Единица измерения
Цена за единицу
/Цена в месяц
тенге, без учета НДС
1.
Услуга "Внедрение платформы для создания, развития и эксплуатации прикладного программного обеспечения"
1.1
"Платформа для создания, развития и эксплуатации прикладного программного обеспечения"
Ед.

451 258 302 (айына)

451 258 302 (в месяц)