Көксу ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 53-208 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2026 жылғы 24 сәуірдегі № 55-222 шешімі
Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 53-208 (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде № 220349 болып жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 964 693 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 474 876 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 489 817 мың теңге;
2) шығындар 975 227 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 534 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 534 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 10 534 мың теңге.";
"2. 2026-2028 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 107 290 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 34 421 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 72 869 мың теңге;
2) шығындар 108 009 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 719 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 719 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 719 мың теңге.";
"3. 2026-2028 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 26 декабря 2025 года № 53-208 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2026-2028 годы"
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 24 апреля 2026 года № 55-222
Маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 53-208 (опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 220349), следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 964 693 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 474 876 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 489 817 тысяч тенге;
2) затраты 975 227 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 534 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 534 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 10 534 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 107 290 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 34 421 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 72 869 тысяч тенге;
2) затраты 108 009 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 719 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 719 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 719 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 290 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының төрағасы Ж.Бейсенбай
Көксу ауданы мәслихатының
2026 жылғы 24 сәуірдегі
№ 55-222 шешіміне 1-қосымша
Көксу ауданы мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств 1 290 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению соответственно.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Коксуского района Бейсенбай Ж.
Приложение 1 к решению
маслихата Коксуского района
от 24 апреля 2026 года № 55-222
Приложение 1 к решению
маслихата Коксуского района