2026 жылға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Жетісу облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 27 ақпандағы № 60 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексінің 19-бабына, "Халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын бекіту туралы" 2023 жылғы 29 маусымдағы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары-Еңбек және әлеуметтік қорғау министрінің №263 бұйрығына "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 болып тіркелген) сәйкес, Кербұлақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтер осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Аденовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Жүнісбеков
Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2026 жылғы "____" ____________ №____ қаулысына қосымша
2026 жылға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтер
Мекеме түрлері
Қызмет алушылардың түрлері
Күніне 1 қызмет алушыға арналған тариф, (теңге)
1
Үйде қызмет көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы
1) психоневрологиялық ауытқулары бар үш жастан он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар;
2) тірек-қимыл аппараты бұзылған үш жастан он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар;
3) психоневрологиялық аурулары бар он сегіз жастан асқан мүгедектігі бар адамдар;

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Постановление акимата Кербулакского района области Жетісу от 27 февраля 2026 года № 60
В соответствии с статьями 31,37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Социального кодекса Республики Казахстан Приказом Заместителя Премьер министра-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 29 июня 2023 года №263 "Об утверждении стандартов оказания специальных социальных услуг в области социальной защиты населения". В соответствии с приказом Заместителя Премьер-Министра-Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32987), акимат Кербулакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н.Аденова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Джунусбеков
Приложение к постановлению акимата Кербулакского района от "____"____________ 2026г №________________
Тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Типы учреждений
Виды получателей услуг
Тариф на 1 услугополучателя в день (в тенге)
1
Оказание специальных социальных услуг в условиях на дому
1) дети с инвалидностью с психоневрологическими патологиями от трех до восемнадцати лет;
2) дети с инвалидностью с нарушениями опорно-двигательного аппарата от трех до восемнадцати лет;
3) лица с инвалидностью старше восемнадцати лет с психоневрологическими заболеваниями;

4) бірінші және екінші топтағы мүгедектігі бар адамдар;
5) егде жасына байланысты өзіне қызмет көрсетуге мүмкіндігі жоқ адамдар.
4750

4) лица с инвалидностью первой и второй групп;
5) лица не способных к самостоятельному обслуживанию в связи с преклонным возрастом.
4750