Талдықорған қалалық мәслихатының 2026 жылғы 29 сәуірдегі № 53-290 "Талдықорған қаласы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін 2026 жылға бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2026 жылғы 18 маусымдағы № 54-298 шешімі
Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2026 жылғы 29 сәуірдегі 53-290 "Талдықорған қаласы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін 2026 жылға бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Талдықорған қаласы бойынша 2026 жылға арналған кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы.
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2026 жылға арналған Талдықорған қаласы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төменгі мөлшері айлық есептік көрсеткіштің 0,0081 мөлшерінде, яғни айына пайдалы алаңның бір шаршы метрі үшін 35 (отыз бес) теңге көлемінде бекітілсін.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының төрағасы Т.Ахажан

О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 29 апреля 2026 года № 53-290 "Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по городу Талдыкорган на 2026 год"
Решение маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 18 июня 2026 года № 54-298
Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 29 апреля 2026 года № 53-290 "Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по городу Талдыкорган на 2026 год" следующие изменения:
Заголовок указанного решения изложить в следующей редакции:
"Об утверждении минимального размера взносов на управление объектом кондоминиума по городу Талдыкорган на 2026 год";
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить минимальный размер взносов на управление объектом кондоминиума по городу Талдыкорган на 2026 год в размере 0,0081 месячного расчетного показателя, что составляет 35 (тридцать пять) тенге в месяц за один квадратный метр полезной площади.".
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель Талдыкорганского городского маслихата Т.Ахажан