2026 жылға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2026 жылғы 13 ақпандағы № 38 қаулысы
Қазақстан Республикасы Әлеуметтік кодексінің 142-бабына және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары — Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастыру қағидалары мен әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 болып тіркелген) сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2026 жылға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтер осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Исабаев
Жетісу облысы әкімдігінің 2026 жылғы "____" ____________ №____ қаулысына қосымша
2026 жылға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтер
Мекеме түрлері
Қызмет алушылардың түрлері
Күніне 1 қызмет алушыға арналған тариф, (теңге)
1
Стационарлық жағдайларда арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1) психоневрологиялық ауытқулары бар үш жастан он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар;
2) тірек-қимыл аппараты бұзылған үш жастан он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар;

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Постановление акимата области Жетісу от 13 февраля 2026 года № 38
В соответствии со статьей 142 Социального кодекса Республики Казахстан и приказом Заместителя Премьер-Министра — Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении Правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32987), акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Исабаев
Приложение к постановлению акимата области Жетісу от "____" ____________ 2026 г №________________
Тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Типы учреждений
Виды получателей услуг
Тариф на 1 услугополучателя в день (в тенге)
1
Оказание специальных социальных услуг в стационарных условиях
1) дети с инвалидностью с психоневрологическими патологиями от трех до восемнадцати лет;
2) дети с инвалидностью с нарушениями опорно-двигательного аппарата от трех до восемнадцати лет;

3) психоневрологиялық аурулары бар он сегіз жастан асқан мүгедектігі бар адамдар;
4) бірінші және екінші топтағы мүгедектігі бар адамдар;
5) егде жасына байланысты өзіне қызмет көрсетуге мүмкіндігі жоқ адамдар.
7707
2
Жартылай стационарлық жағдайларда арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1) психоневрологиялық ауытқулары бар бір жарым жастан он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар;
2) тірек-қимыл аппараты бұзылған бір жарым жастан он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар;

3) лица с инвалидностью старше восемнадцати лет с психоневрологическими заболеваниями;
4) лица с инвалидностью первой и второй групп;
5) лица не способных к самостоятельному обслуживанию в связи с преклонным возрастом.
7707
2
Оказание специальных социальных услуг в полустационарных условиях
1) дети с инвалидностью с психоневрологическими патологиями от полутора до восемнадцати лет;
2) дети с инвалидностью с нарушениями опорно-двигательного аппарата от полутора до восемнадцати лет;

3) психоневрологиялық аурулары бар он сегіз жастан асқан мүгедектігі бар адамдар.
7530

3) лица с инвалидностью старше восемнадцати лет с психоневрологическими заболеваниями.
7530