Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-219/VIII "Мақаншы ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2026 жылғы 13 тамыздағы № 40-275/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-219/VIII "Мақаншы ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мақаншы ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 557 814,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 207 038,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 66,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 350 710,0 мың теңге;
2) шығындар - 568 409,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңгеи, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – -10 595,0 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 10 595,0 мың теңге
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 10 595,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Мақаншы от 22 декабря 2025 года № 31-219/VIII "О бюджете Маканчинского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 13 августа 2026 года № 40-275/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Мақаншы от 22 декабря 2025 года № 31-219/VIII "О бюджете Маканчинского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Маканчинского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3, соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 557 814,0 тысяч теңге, в том числе:
налоговые поступления - 207 038,0 тысяч теңге;
неналоговые поступления - 66,0 тысяч теңге;
поступления трансфертов - 350 710,0 тысяч теңге;
2) затраты - 568 409,0 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч теңге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч теңге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч теңге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч теңге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч теңге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 595,0 тысяч теңге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 10 595,0 тысяч теңге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 10 595,0 тысяч теңге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч теңге;
погашение займов - 0,0 тысяч теңге;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын бос қалдықтары - 10 595,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақаншы ауданы мәслихатының төрағасы Б. Биболов
Мақаншы ауданы мәслихатының
2026 жылғы 13 тамыздағы
№ 40-275/VIII шешіміне
қосымша
Мақаншы ауданы мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы

используемые остатки бюджетных средств - 10 595,0 тысяч теңге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района Мақаншы Б. Биболов
Приложение
к решению маслихата
района Мақаншы
от 13 августа 2026 года
№ 40-275/VIII
Приложение 1
к решению маслихата
района Мақаншы
от 22 декабря 2025 года