1 440,0
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
529,0
29
Жергілікті бюджетке төленетін тіркелгені үшін алым
911,0
34
Қызметтің жекелеген түрлерiмен айналысуға лицензияларды пайдаланғаны үшін төлемақы
0
08
Заңдық маңызы бар әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
11 200,0
1
Мемлекеттік баж
11 200,0
26
Жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж
11 200,0
2
Салықтық емес түсiмдер
19 685,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
10 775,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
10 000,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
10 000,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
775,0
06
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
24,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
751,0
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
760,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
760,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақшаның түсімі
760,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1 590,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін, Жәбірленушілерге өтемақы қорына, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорына және Арнаулы мемлекеттік қорға түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1 590,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
160,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар

1 440,0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
529,0
29
Регистрационный сбор, зачисляемый в местный бюджет
911,0
34
Плата за пользование лицензиями на занятие отдельными видами деятельности
0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
11 200,0
1
Государственная пошлина
11 200,0
26
Государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет
11 200,0
2
Неналоговые поступления
19 685,0
01
Доходы от государственной собственности
10 775,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
10 000,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
10 000,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
775,0
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета специализированным организациям
24,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
751,0
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
760,0
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
760,0
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
760,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
1 590,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора, в Фонд компенсации потерпевшим, Фонд поддержки инфраструктуры образования и Специальный государственный фонд
1 590,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
160,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам

121 372,5
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
702,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
925 936,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
271 434,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 550,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
652 952,0
02
Қорғаныс
22 500,0
1
Әскери мұқтаждар
18 000,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
18 000,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
18 000,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
4 500,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 500,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 500,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
604 305,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
106 399,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
106 399,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
106 399,0
2
Әлеуметтiк көмек
430 821,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
430 821,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
73 871,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
66 434,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 228,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
208 540,1
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
73 248,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
67 085,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56 585,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

121 372,5
015
Капитальные расходы государственного органа
702,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
925 936,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
271 434,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 550,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
652 952,0
02
Оборона
22 500,0
1
Военные нужды
18 000,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18 000,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
18 000,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
4 500,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 500,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 500,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
604 305,1
1
Социальное обеспечение
106 399,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
106 399,0
005
Государственная адресная социальная помощь
106 399,0
2
Социальная помощь
430 821,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
430 821,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
73 871,0
006
Оказание жилищной помощи
2 500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
66 434,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 228,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
208 540,1
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
73 248,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
67 085,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56 585,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения