Мәслихаттың 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/4-VIII "2026-2028 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2026 жылғы 27 сәуірдегі № 39/4-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" мәслихаттың 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/4-VIII шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 122 324,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 810,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 86,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 106 428,7 мың теңге;
2)шығындар – 126 957,3 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4)қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) - -4 632,6 мың теңге;
6)бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4 632,6 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 632,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының
2026 жылғы 27 сәуірдегі
№ 39/4-VIII шешіміне
қосымша
Абай аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2025 года № 36/4-VIII "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2026–2028 годы"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 27 апреля 2026 года № 39/4-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 23 декабря 2025 года № 36/4-VIII "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Кокбайского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1)доходы - 122 324,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 810,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 86,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 106 428,7 тысяч тенге;
2)затраты – 126 957,3 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – - 4 632,6 тысяч тенге;
6)ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 632,6 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 632,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата М. Нұрсұлтанұлы
Приложение к решению
Абайского районного маслихата
от 27 апреля 2026 года № 39/4-
VIІI
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата