"Абай облысының аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" Абай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Абай облысы әкімдігінің 2026 жылғы 20 шілдедегі № 116 қаулысы
Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Абай облысының аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" Абай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205685 болып тіркелген) келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
Абай облысының аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесінің қосымшасында:
6 реттік нөмірдегі жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
6.
Республикалық маңызы бар мәселелерді жария ететін интернет-ресурста көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Bi)
таңба

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата области Абай от 5 января 2025 года № 1 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории области Абай"
Постановление акимата области Абай от 20 июля 2026 года № 116
Акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Абай от 5 января 2025 года № 1 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории области Абай" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205685) следующее изменения и дополнение:
в приложении к методике определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории области Абай:
строку, порядковым номером 6 изложить в новой редакции:
"
2.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в интернет-ресурсе, освещающего вопросы республиканского значения (Bi)
символ

118
127
179
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімінің орынбасары М. А. Рахановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай облысының әкімі Б. Уәли

118
127
179
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Абай Раханова М. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай Б. Уали