"Ірі салық төлеушілер мониторингіне қатысушылардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 786 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2026 жылғы 11 ақпандағы № 98 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ірі салық төлеушілер мониторингіне қатысушылардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 786 бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Ірі салық төлеушілер мониторингіне қатысушылардың тізбесінде:
реттік нөмірі 209-жолда орыс тілінде өзгеріс еңгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін қазақ және орыс тілінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін оны Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
М. Такиев

О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2025 года № 786 "Об утверждении Перечня участников мониторинга крупных налогоплательщиков"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 февраля 2026 года № 98
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2025 года № 786 "Об утверждении Перечня участников мониторинга крупных налогоплательщиков" следующее изменение:
в Перечне участников мониторинга крупных налогоплательщиков, утвержденном указанным приказом:
строку, порядковый номер 209 изложить в следующей редакции:
"
209
Акционерное общество "Компания по страхованию жизни "Nomad Life"
080340004077
".
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан после дня его первого официального опубликования.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
М. Такиев