О присвоении наименования улиц сел Сумбе, Шошанай Сумбинского сельского округа
Решение акима Сумбинского сельского округа Уйгурского района Алматинской области от 5 января 2026 года № 1
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 11 июня 2025 года, аким Сумбинского сельского округа Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование улиц села Сумбе с юга на север вторая улица – Күрішбек Көжекбайұлы, с востока на запад пятая улица – Байжұма Сарбасов, с востока на запад восьмая улица – Ағожа Нүкеев, с востока на запад девятая улица – Шаяхмет Абеков, село Шошанай с юга на север четвертая улица – Дүйсен Демесинов
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким округа Б.Солтанбаев

Сүмбе ауылдық округі Сүмбе, Шошанай ауылдарының көшелеріне атау беру туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы Сүмбе ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 5 қаңтардағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2025 жылғы 11 маусымдағы қорытындысының негізінде Ұйғыр ауданының Сүмбе ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сүмбе ауылының оңтүстіктен солтүстікке қарай екінші көшені – Күрішбек Көжекбайұлы көшесі, шығыстан батысқа қарай бесінші көшені – Байжұма Сарбасов көшесі, шығыстан батысқа қарай сегізінші көшені – Ағожа Нүкеев көшесі, шығыстан батысқа қарай тоғызыншы көшені – Шаяхмет Абеков көшесі, Шошанай ауылының оңтүстіктен солтүстікке қарай төртінші көшені – Дүйсен Демесінов көшесі деп аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Б.Солтанбаев