Ават ауылының көшелеріне атау беру туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы Ават ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 17 ақпандағы № 02-08 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 30 наурыздағы қорытындысының негізінде Ұйғыр ауданының Ават ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ават ауылының солтүстіктен-оңтүстікке қарай бірінші көшеге-Тәуелсіздік көшесі; батыстан-шығысқа қарай бірінші көшеге-Әмәт Бәкиев көшесі, төртінші көшеге-Бейбітшілік көшесі, бесінші көшеге-Жүсіп Баласағұн көшесі, жетінші көшеге-Изим Искандеров көшесі, тоғызыншы көшеге-Махмұд Қашқари көшесі, он бірінші көшеге –Әл-Фараби көшесі деп аталсын
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ават ауылдық округінің әкімі Г.Кадиров

О присвоении наименований улицам села Ават, Аватского сельского округа
Решение акима Аватского сельского округа Уйгурского района Алматинской области от 17 февраля 2026 года № 02-08
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 30 марта 2022 года, аким Аватского сельского округа Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование улицам села Ават: первой улице с севера на юг – улица Тәуелсіздік.
Первой улице с запада на восток – улица имени Әмәт Бәкиева.
Четвертой улице с запада на восток – улица Бейбітшілік.
Пятой улице с запада на восток – улица имени Жүсіп Баласұғын.
Седьмой улице с запада на восток – улица имени Изим Искандерова
Девятой улице с запада на восток – улица имени Махмұд Қашқари.
Одиннадцатой улице с запада на восток – улица имени Әл-Фараби.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Аватского сельского округа Г. Кадиров