Масақ ауылдық округінің Қазтай Ұлтарақов ауылының көшелерінің атауын өзгерту туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Масақ ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 01 маусымдағы № 64-01 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ ауданы Масақ ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып және 2026 жылғы 29 сәуірдегі облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Масақ ауылдық округінің әкімі шешті:
1. Еңбекшіқазақ ауданы Масақ ауылдық округінің Қазтай Ұлтарақов ауылының: "Объездная" көшесі – "Алиаскаров Бекболат" көшесі; "Новостройка" көшесі – "Аташбаев Анламас" көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Масақ ауылдық округінің әкімі Р. Жақабай

О переименовании улиц села Казтай Ултаракова Масакского сельского округа
Решение акима Масакского сельского округа Енбекшиказахского района Алматинской области от 01 июня 2026 года № 64-01
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Масакского сельского округа Енбекшиказахского района и на основании заключения областной ономастической комиссии от 29 апреля 2026 года, аким Масакского сельского округа Енбекшиказахского района Алматинской области РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Казтай Ултаракова Масакского сельского округа Енбекшиказахского района: улицу "Объездная" в улицу "Бекболат Алиаскаров"; улицу "Новостройка" в улицу "Анламас Аташбаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Масакского сельского округа Р. Жакабай