Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қыркүйектегі № 47-215 "Еңбекшіқазақ ауданы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімін жою туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2026 жылғы 20 ақпандағы № 56-252 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5 тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қыркүйектегі № 47-215 "Еңбекшіқазақ ауданы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімі жойылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Б.Ахметов

Об отмене решения Енбекшиказахского районного маслихата от 25 сентября 2025 года № 47-215 "Об утверждении, расчет тарифа для населения на сбор, транспортировку и захоронение твердо – бытовых отходов по Енбекшиказахскому району"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 20 февраля 2026 года № 56-252
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Енбекшиказахского районного маслихата от 25 сентября 2025 года № 47-215 "Об утверждении, расчет тарифа для населения на сбор, транспортировку и захоронение твердо – бытовых отходов по Енбекшиказахскому району".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель маслихата Б.Ахметов