"Еңбекшіқазақ ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 292 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 30 маусымдағы № 336 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабынына сәйкес Еңбекшіқазақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Еңбекшіқазақ ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 292 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3122 болып тіркелген );
2. "Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Байеділов

О признании утратившим силу постановления акимата Енбекшиказахского района Алматинской области от 20 марта 2015 года № 292 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в Енбекшиказахском районе"
Постановление акимата Енбекшиказахского района Алматинской области от 30 июня 2026 года № 336
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Енбекшиказахского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Енбекшиказахского района Алматинской области от 20 марта 2015 года № 292 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в Енбекшиказахском районе" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3122);
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Енбекшиказахского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Енбекшиказахского района после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Енбекшиказахского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т.Байедилов