Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Алматы облысы бойынша психологиялық қолдау оқу-әдістемелік орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2026 жылғы 25 ақпандағы № 46-262 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабына және "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы №1193 қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Алматы облысы бойынша психологиялық қолдау оқу-әдістемелік орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджеттен ынталандыру үстемақысы белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облыстық мәслихатының 22.04.2026 № 49-282 шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 22.04.2026 № 49-282 шешімімен.
Мәслихат төрағасы Қ. Байғоджаев

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Учебно-методический центр психологической поддержки по Алматинской области" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области" финансируемого из местного бюджета
Решение маслихата Алматинской области от 25 февраля 2026 года № 46-262
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года №1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующие надбавки из местного бюджета к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Учебно-методический центр психологической поддержки по Алматинской области" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Алматинской области от 22.04.2026 № 49-282.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Алматинской области.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным решением маслихата Алматинской области от 22.04.2026 № 49-282.
Председатель маслихата К. Байгоджаев