Ақтөбе облысы Қобда ауданы бойынша жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы Қобда ауданы әкімінің 2023 жылғы 15 наурыздағы № 1 және 2024 жылғы 28 наурыздағы № 1 шешімдерінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімінің 2026 жылғы 20 наурыздағы № 3 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына 33-бабы, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қобда ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі аудандық комиссиясының кезектен тыс отырысының 2026 жылғы 18 наурызындағы № 1 хаттамасына сәйкес, Қобда ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда ауданы әкімінің 2023 жылғы 15 наурыздағы № 1 "Ақтөбе облысы Қобда ауданы бойынша жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 179078 болып тіркелген) және 2024 жылғы 28 наурыздағы № 1 "Ақтөбе облысы Қобда ауданы бойынша жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 194866 болып тіркелген) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі І. Тынымгереев

Об отмене решений акима Кобдинского района от 15 марта 2023 года № 1 и от 28 марта 2024 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба по Кобдинскому району Актюбинской области"
Решение акима Кобдинского района Актюбинской области от 20 марта 2026 года № 3
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на оснований протокола № 1 внеочередного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 18 марта 2026 года аким Кобдинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения акима Кобдинского района от 15 марта 2023 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба по Кобдинскому району Актюбинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 179078) и от 28 марта 2024 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба по Кобдинскому району Актюбинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 194866).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района И. Тынымгереев