Ақтөбе облыстық мәслихатының 2025 жылғы 10 желтоқсандағы № 277 "Ақтөбе облысының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерін пайдаланғаны үшін жалға алу ақысының мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2026 жылғы 24 маусымдағы № 333 шешімі
Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2025 жылғы 10 желтоқсандағы № 277 "Ақтөбе облысының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерін пайдаланғаны үшін жалға алу ақысының мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
шешімнің кіріспесіндегі ", Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 87 Мемлекеттiк меншiктегi тарих және мәдениет ескерткіштерін пайдаланғаны үшiн жалға алу ақысының мөлшерлемелерін белгілеу туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20396 тіркелген)" - деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың төрағасы Г. СҮЙІНТАЕВА

О внесении изменения в решение Актюбинского областного маслихата от 10 декабря 2025 года № 277 "Об установлении ставок арендной платы за использование памятников истории и культуры местного значения Актюбинской области"
Решение Актюбинского областного маслихата от 24 июня 2026 года № 333
Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актюбинского областного маслихата от 10 декабря 2025 года № 277 "Об установлении ставок арендной платы за использование памятников истории и культуры местного значения Актюбинской области" следующее изменение:
в преамбуле решения слова ", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 апреля 2020 года № 87 "Об утверждении ставок арендной платы за использование памятников истории и культуры, находящихся в государственной собственности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20396)" - исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Г. СУЕНТАЕВА