Ақмола облысы Қосшы қаласы Әкімдігінің 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 02-183 "Қосшы қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын айқындау туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 13 сәуірдегі № 04-109 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Заңының 28-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қосшы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 02-183 "Қосшы қаласы аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын айқындау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29732 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін: көрсетілген қаулының 1, 2 - қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қосшы қаласы әкімі аппаратының басшысы Н. Мұхаметқалиевқа жүктелсін.

О внесении дополнения в постановление акимата города Косшы Акмолинской области от 20 сентября 2022 года № 02-183 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Косшы"
Постановление акимата города Косшы Акмолинской области от 13 апреля 2026 года № 04-109
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Косшы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Косшы Акмолинской области от 20 сентября 2022 года № 02-183 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Косшы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29732) следующее дополнение: приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Косшы Мухаметкалиева Н.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Қапышев
КЕЛІСІЛДІ
Аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________________
_______________________
1-қосымша
Қосшы қаласы әкімдігінің
№ ______ қаулысына
"___" __________ 2026 жыл
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Республика көшесі, 46-үй, Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімінің аппараты ғимаратының жанындағы стенд
2
"Лесная поляна" шағынауданы, 20-үй, үйдің қарсысындағы стенд
3

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Капышев
СОГЛАСОВАНО
Председатель
Территориальной
избирательной комиссии
______________________
______________________
Приложение № 1
к постановлению
акимата города Косшы
№ __________________
от __________________
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов
Места размещения агитационных печатных материалов
1
улица Республика 46, стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима города Косшы" Акмолинской области
2
мкр. Лесная поляна 20, стенд на против дома
3

Республика көшесі, 1/1, 4-корпус, №3 жалпы білім беретін мектептің жанындағы стенд
4
Абсағитов көшесі, 4-үй, №1 жалпы білім беретін мектептің жанындағы стенд
5
Жангелдин көшесі, 16-үй, "Дара" мектебінің жанындағы стенд
6
Қ.А. Ясауи көшесі, "SMALL" сауда орталығының қарсысындағы стенд
7
Желтоқсан көшесі, IT мектеп-лицейінің жанындағы стенд
8
"Лесная поляна" шағынауданы, 1-үй, "Экомаркет" минимаркеті аялдамасының жанындағы стенд
9
"Лесная поляна" шағынауданы, 2-үй, "Экомаркет" минимаркеті аялдамасының жанындағы стенд
10
"Лесная поляна" шағынауданы, 8-үй, аялдама жанындағы стенд
11
Тайтөбе ауылы, Кенесары хан көшесі, 15-үй, жалпы білім беретін мектептің жанындағы стенд
1-қосымша
Қосшы қаласы әкімдігінің
№ ______ қаулысына
"___" __________ 2026 жыл
Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін кандидаттарға шарттық негізде берілетін үй-жайлардың тізбесі
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
1
"Чистые пруды" ЖШС, Айтеке би көшесі, 33, демалыс аймағы
2
"Best Management Group" ЖШС, Есіл көшесі, 9/6, "Green Park" демалыс орталығының мейрамхана залы
3
Жеке кәсіпкер Какимжанова Л., Республика көшесі, 80, "ARUZHAN PLAZA" мейрамханасының үлкен банкет залы
4
Жеке кәсіпкер Умержанова Б.А., Жолмағамбет Қалиев көшесі, 22, "Айгерім" мейрамханасының залы
5
"Z-1" ЖШС, Республика көшесі, 1Б, "Восточный двор" мейрамханасының банкет залы
6
"Silk-Road corporation" ЖШС, Әліби Жангелдин көшесі, 16, "Бизнес академия" лицей-мектебінің акт залы
7
"Ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" жанындағы мәдениет үйі, Республика көшесі, 11

ул. Республика 1/1 к4, стенд возле общеобразовательной школы №3
4
ул. Абсагитова 4, стенд возле общеобразовательной школы №1
5
ул. Жангельдина 16, стенд возле школы "Дара"
6
ул. Х.А. Яссави, стенд на против ТЦ SMALL
7
Ул Желтоксан, стенд возле IT школы-лицей
8
мкр. Лесная поляна 1, стенд возле остановки "Минимаркет Экомаркет"
9
мкр. Лесная поляна 2, стенд возле остановки "Минимаркет Экомаркет"
10
мкр. Лесная поляна 8, стенд возле остановки
11
село Тайтобе ул. Кенесары хана, 15 стенд возле общеобразовательной школы
Приложение № 2
к постановлению
акимата города Косшы
№ __________________
от __________________
Перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
1
ТОО "Чистые пруды" ул. Айтеке-би 33 зона отдыха
2
ТОО "Best Management Group" улица Ишимская, 9/6, зал ресторана Центра отдыха "Green Park"
3
индивидуальный предприниматель Какимжанова Л., улица Республики, 80, большой банкетный зал ресторана "ARUZHAN PLAZA"
4
индивидуальный предприниматель Умержанова Б.А., улица Жолмагамбета Калиева, 22, зал ресторана "Айгерим",
5
ТОО "Z-1"
улица Республики 1 Б, банкетный зал ресторана "Восточный двор"
6
ТОО "Silk-Road corporation"
улица Алиби Жангельдина, 16, актовый зал школы лицея "Бизнес - академия
7
дом культуры при "отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта", улица Республика 11