"Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 27 наурыздағы № 8С-18/8-24 Ерейментау аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2026 жылғы 16 ақпандағы № 8С-51/3-26 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 жылдың 31 желтоқсанынан "Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 27 наурыздағы № 8С-18/8-24 Ерейментау аудандық мәслихатының шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8734-03 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық мәслихатының төрағасы М.Әбжіков

О признании утратившим силу решения Ерейментауского районного маслихата от 27 марта 2024 года № 8С-18/8-24 "О понижении размера ставки"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 16 февраля 2026 года № 8С-51/3-26
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат Ерейментауского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решениерешение Ерейментауского районного маслихата от 27 марта 2024 года №8С-18/8-24 "О понижении размера ставок" с 31 декабря 2025 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8734-03).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Ерейментауского районного маслихата М. Абжиков