"Степногорск қаласы бюджет шығыстарының басым бағыттарының тізбесін анықтау туралы" Степногорск қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 27 тамыздағы № А-8/271 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 8 қаңтардағы № А-1/3 қаулысы
"Бюджеттің қазынашылық атқарылуы және оларға кассалық қызмет көрсету рәсімдерін, қазынашылық есепке алу және мониторинг рәсімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 27 маусымдағы № 328 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде № 211793 болып тіркелген) сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Степногорск қаласы бюджет шығыстарының басым бағыттарының тізбесін анықтау туралы" Степногорск қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 27 тамыздағы № А-8/271 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 213655 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
""Бюджеттің қазынашылық атқарылуы және оларға кассалық қызмет көрсету рәсімдерін, қазынашылық есепке алу және мониторинг рәсімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 27 маусымдағы № 328 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде № 211793 болып тіркелген) сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Степногорск қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі Г.Қасенов

О внесении изменения в постановление акимата города Степногорска от 27 августа 2025 года № А-8/271 "Об определении перечня приоритетных направлений расходов бюджета города Степногорска"
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 8 января 2026 года № А-1/3
В соответствии с приказом Министра финансов Республики Казахстан от 27 июня 2025 года № 328 "Об утверждении процедур казначейского исполнения бюджета и их кассового обслуживания, процедур казначейского учета и мониторинга" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 211793), акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Степногорска "Об определении перечня приоритетных направлений расходов бюджета города Степногорска" от 27 августа 2025 года № А-8/271 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 213655) следующее изменение:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с приказом Министра финансов Республики Казахстан от 27 июня 2025 года № 328 "Об утверждении процедур казначейского исполнения бюджета и их кассового обслуживания, процедур казначейского учета и мониторинга" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 211793), акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Степногорска.
3. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким города Степногорска Г. Касенов