"Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің қорғалу аймағын белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 23 қаңтардағы № А-2/22 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2026 жылғы 10 сәуірдегі № А-4/152 қаулысы
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің қорғалу аймағын белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 23 қаңтардағы № А-2/22 қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3217 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің айналасында жалпы алаңы 371 897 гектар жер учаскелерінде, оның ішінде 152 182 гектары Бурабай ауданында, 210 953 гектары Біржан сал ауданында, 8 762 гектары Бұланды ауданында қорғау аймағы, "Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің қорғау аймағы жерлерін шаруашылықаралық жерге орналастырудың бекітілген жобасына сәйкес шекараларда белгіленсін.".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі М. Ахметжанов

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 23 января 2007 года № А-2/22 "Об установлении охранной зоны Государственного Национального природного парка "Бурабай"
Постановление акимата Акмолинской области от 10 апреля 2026 года № А-4/152
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об установлении охранной зоны Государственного Национального природного парка "Бурабай" от 23 января 2007 года №А-2/22 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3217) следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить вокруг Государственного Национального природного парка "Бурабай" охранную зону на земельные участки общей площадью 371 897 гектар, из них 152 182 гектара в Бурабайском районе, 210 953 гектара в районе Биржан сал, 8 762 гектара в Буландынском районе в границах, согласно утвержденного проекта межхозяйственного землеустройства земель охранной зоны Государственного Национального природного парка "Бурабай".".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области М. Ахметжанов