Шыңғырлау ауылы бойынша жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 15 тамыздағы № 219 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабы 2, 5-тармақтарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шыңғырлау ауылы бойынша жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау бірыңғай тарифі белгіленсін:
1) ересектерге - 80 (сексен) теңге мөлшерінде;
2) 7 жастан 15 жасқа дейінгі балаларға 40 (қырық) теңге мөлшерінде.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шыңғырлау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Өмірәлиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының төрағасы
______________С. Тұрғалиев
2025 жылғы "___"_________

Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров села Шынгырлау
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 15 августа 2025 года № 219
В соответствии с подпунктом 9) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 2, 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на территории села Шынгырлау:
1) взрослым в размере 80 (восемьдесят) тенге;
2) детям от 7 до 15 лет в размере 40 (сорок) тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Чингирлауского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района М.Умралиев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Чингирлауского
районного маслихата
____________С. Тургалиев
"___" _________2025 года