Теректі ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 5 "Салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 26 қарашадағы № 344 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2025 жылғы 18 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Салық кодексі" Кодексін және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Теректі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теректі ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 5 "Салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6781 тіркелген, 2021 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Гумаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теректі ауданының әкімі А. Муханбетжанова

О признании утратившим силу постановление акимата Теректинского района от 12 января 2021 года № 5 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте"
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 26 ноября 2025 года № 344
Руководствуясь Кодексом Республики Казахстан от 18 июля 2025 года "Налоговый кодекс Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Теректинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Теректинского района от 12 января 2021 года № 5 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6781, опубликованное 19 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Д. Гумарова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Теректинского района А. Муханбетжанова