Қаратөбе ауданы әкiмiнiң 2014 жылғы 17 наурыздағы № 4 "Қаратөбе ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімінің 2025 жылғы 3 қыркүйектегі № 12 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫМ:
1. Қаратөбе ауданы әкiмiнiң "Қаратөбе ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2014 жылғы 17 наурыздағы № 4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3463 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
реттік нөмірі 4, 8, 9, 10, 14, 15, 16 жолдар жаңа редакцияда жазылсын:
"
4
№ 272
Жусандой ауылы, Абуталы, Қоңыркөл, Жабу, Қарасу, Ихсан, Сәнім қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Жусандой ауылдық округі, Жусандой ауылы, Абай көшесі, 1 үй, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің Жамбыл орта білім беретін мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
№ 277
Қаратөбе ауылының Жұмақаев, Мұхит, Ұзақ күйші, Мәметова, Алтынсарин, Наурызалин көшелері
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылдық округі, Қаратөбе ауылы, С.Датұлы көшесі №36, "Батыс Қазақстан облысы білім басқармасының Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің Қажым Жұмалиев атындағы Қаратөбе мектеп – гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
№ 278
Қаратөбе ауылының Нысанов, Датұлы, Құрманғалиев, Жұмалиев, Әубәкіров, Бекимов, Молдағұлова, Момышұлы, Дәулетова, Жәңгіров, Исаев, Амангелді, Жамбыл көшелері, Үркіш қыстағы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылдық округі, Қаратөбе ауылы, Мұхит көшесі, 6 үй, Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Мұхит атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
№ 279
Қоскөл ауылы, Құрылыс, Боранбай, Қамыстыкөл, Арпаш қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қоскөл ауылдық округі, Қоскөл ауылы, Абай көшесі, 28 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Қоскөл жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
№ 283
Сулыкөл ауылы, Темірбек ауылы, Дәуеш, Сахып, Құмқұдық, Қосқұдық, Нұрқожа, Айбар Қарамола қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Сулыкөл ауылдық округі, Сулыкөл ауылы, Ж.Жабаев көшесі, 41 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Қалдығайты жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
№ 284
Үшана ауылы, Шала, Құрылыс, Қарасай, Көкөгіз, Жанбақ, Жаңабағыт, Шошқалыой, Қарақұдық, Муса-Дүйсенбай қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Сулыкөл ауылдық округі, Үшана ауылы, Үшана көшесі, 1 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Б.Аманшин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
16
№ 285
Төлен ауылы, Рахпан, Еркебай, Тереңқұдық, Үшқұдық қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Сулыкөл ауылдық округі, Төлен ауылы, Төлен көшесі, 25 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Төлен негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
";
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратөбе ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.

О внесении изменений в решение акима Каратобинского района от 17 марта 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Каратобинского района"
Решение акима Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 3 сентября 2025 года № 12
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каратобинского района от 17 марта 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Каратобинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3463) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
строки, порядковые номера 4, 8, 9, 10, 14, 15, 16 изложить в новой редакции:
"
4
№ 272
Село Жусандой, зимовки Абуталы, Конырколь, Жабу, Карасу, Ихсан, Саним
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Жусандойский сельский округ, село Жусандой, улица Абай, дом 1, коммунальное государственное учреждение "Комплекс Жамбылской средней общеобразовательной школы-детсад отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области "
8
№277
Улицы Жумакаев, Мухит, Узак куйши, Маметова, Алтынсарин, Наурызалин села Каратобе
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Каратобинский сельский округ, село Каратобе, улица С.Датулы №36, коммунальное государственное учреждение "Каратобинская школа – гимназия имени Кажыма Жумалиева" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
9
№278
Улицы Нысанов, Датулы, Курмангалиев, Жумалиев, Аубакиров, Бекимов села Каратобе, зимовка Уркиш
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Каратобинский сельский округ, село Каратобе, улица Мухита, дом 6, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Мухита" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
10
№ 279
Село Косколь, зимовки Курылыс, Боранбай, Камыстыкуль, Арпаш
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Коскольский сельский округ, село Косколь, улица Абая, дом 28, коммунальное государственное учреждение "Коскульская общеобразовательная школа" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
14
№283
Село Сулыколь, село Темирбек, зимовки Дауеш, Сахып, Кумкудык, Коскудык, Нуркожа, Айбар, Карамола
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Саралжинский сельский округ, село Каракамыс, улица Мухита, дом 26, коммунальное государственное учреждение "Саралжинская общеобразовательная школа имени Б.Каратаева отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
15
№284
Село Ушана, зимовки Шала, Курылыс, Карасай, Кокогиз, Жанбак, Жанабагыт, Шошкалыой, Каракудык, Муса-Дуйсенбай
" Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Саралжинский сельский округ, село Сауле, улица Т.Имангазиева, дом 14, коммунальное государственное учреждение "Жаксыбайская основная средняя школа" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
16
№285
Село Толен, зимовки Рахпан, Еркебай, Ушкудык
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Сулыкольский сельский округ, село Сулыколь, улица Ж.Жабаева, дом 41, коммунальное государственное учреждение "Калдыгайтинская общеобразовательная школа отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области