Самар ауданы мәслихатының кейбір шешімдерін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2025 жылғы 25 қарашадағы № 25-5/VIIІ шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына сәйкес, Самар ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Самар ауданы мәслихатының келесі шешімдері жойылсын:
1) "Шығыс Қазақстан облысы "Самар ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 2-8/VIII (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде № 180473 болып жарияланған);
2) Самар ауданы мәслихатының "Шығыс Қазақстан облысы "Самар ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 2-8/VIII шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8-3/VIII (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде № 190664 болып жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Г. Шаймарданова

Об отмене некоторых решений маслихата района Самар
Решение маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 25 ноября 2025 года № 25-5/VIIІ
В соответствии пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", маслихат района Самар РЕШИЛ:
1. Отменить следующие решения маслихата района Самар:
1) "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Самар" Восточно-Казахстанской области" от 25 апреля 2023 года № 2-8/VIII (опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 180473);
2) "О внесении изменения в решение маслихата района Самар от 25 апреля 2023 года № 2-8/VIII "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Самар" Восточно-Казахстанской области" от 25 декабря 2023 года № 8-3/VIII (опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 190664);
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель маслихата Г. Шаймарданова