1000 шаршы метрден асатын үй жанындағы жер учаскелеріне салынатын базалық салық мөлшерлемесін төмендету туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 33/6-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т қараңыз.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Салық кодексі" Кодексінің 602-бабы 3-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 1000 шаршы метрден асатын үй жанындағы жер учаскелеріне базалық салық мөлшерлемесі 1 шаршы метр үшін 6,00 ден 0,20 теңгеге дейін төмендетілсін.
2. Риддер қалалық маслихатының 2022 жылғы 31 тамыздағы № 17/3-VII "1000 шаршы метрден асатын үй жанындағы жер учаскелеріне салынатын базалық салық мөлшерлемесін төмендету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 29383 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Риддер қалалық мәслихатының төрағасы Е. Нужных

О снижении базовой налоговой ставки на придомовые земельные участки, превышающие 1000 квадратных метров
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 декабря 2025 года № 33/6-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 3.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 3 статьи 602 Кодекса Республики Казахстан "Налоговый кодекс Республики Казахстан", Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Снизить базовую ставку налога на придомовые земельные участки, превышающие 1000 квадратных метров с 6,00 до 0,20 тенге за 1 квадратный метр.
2. Признать утратившим силу решение Риддерского городского маслихата от 31 августа 2022 года № 17/3-VII "О снижении базовой налоговой ставки на придомовые земельные участки, превышающие 1000 квадратных метров" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29383).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Риддерского городского маслихата Е. Нужных