Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін бекіту туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 27 қарашадағы № 267 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14-1) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Заңының 65-бабына және Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің 2017 жылғы 2 маусымдағы №386 "Жазалаудың осы түріне сотталған адамдардың қоғамдық жұмыстарды орындауын ұйымдастыру Қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №15311 болып тіркелген) бұйырығына сәйкес, Сауран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
2. Сауран ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 18 қыркүйектегі №204 "Сауран ауданында қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуы Сауран ауданы әкімдігінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Сауран ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Таңғатаров
Сауран ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "27" қарашадағы
№ 267 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыс объектілері
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
1
Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімінің "Сауран-Су" МКК
Аудан аумағында су шаруашылығына жәрдемдесу
2
Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімінің "Жасыл Сауран" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аудан аумағын көріктендіру, абаттандыруға жәрдемдесу
3
Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімінің "Сауран ауданының Газ Қызметі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аудан аумағында газ жұмыстарына жәрдемдесу
4
Сауран ауданы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Сауран жол қызметі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аудан аумағында жол қызметіне көмектесу
5
"Шорнақ ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту;
Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
6
"Майдантал ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту;
Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
7
"Бабайқорған ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту;
Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
8
"Жібек жолы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту;
Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
9
"Үшқайық ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту;
Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
10
"Шаға ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту;
Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
11
"Ескі Иқан ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту;
Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
12
"Жаңа Иқан ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту;
Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
13
"Иассы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту;
Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
14
"Ораңғай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту;
Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
15
"Қарашық ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту;
Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
16
"Жүйнек ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту;
Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.

Об утверждении видов общественных работ и перечня организаций, обязанных выполнять общественные работы
Постановление акимата Сауранского района Туркестанской области от 27 ноября 2025 года № 267
В соответствии с подпунктом 14-1) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 65 Закона Респубулики Казахстан "О правовых актах" и приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 2 июня 2017 года №386 "Об утверждении Правил организации выполнения общественных работ лицами, осужденными к данному виду наказания" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №15311) акимат района Сауран ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата района Сауран от 18 сентября 2025 года за №204 "Об утверждении видов общественных работ и перечня организаций, обязанных выполнять общественные работы в районе Сауран".
3. Реализацию настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ" акимата района Сауран.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирущего заместителя акима района Сауран.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Тангатаров М.
Приложение к постановлению
акимата района Сауран
"27" ноября 2025 года
№ 267
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Объекты общественных работ
Виды общественных работ
1
КГУ "Сауран-Су" отдела жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции акимата района Сауран
Помощь в управлении водными ресурсами водного управления в районе
2
Коммунальное государственное учреждение "Жасыл Сауран" отдела жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции акимата района Сауран
Помощь в благоустройстве и улучшении территории
3
Коммунальное государственное учреждение "Газовая служба района Сауран" отдела жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции акимата района Сауран
Помощь в газовых работах в районе
4
Коммунальное государственное учреждение "Дорожная служба Сауран" отдела пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата района Сауран
Помощь в дорожном обслуживании в этом районе
5
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Шорнак"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы; Благоустройство.
6
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Майдантал"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы; Благоустройство.
7
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Бабайкорган"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы; Благоустройство.
8
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жибек Жолы"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы; Благоустройство.
9
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Учкайык"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы; Благоустройство.
10
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Чага"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы; Благоустройство.
11
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Старый Икан"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы; Благоустройство.
12
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Нового Икан"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы; Благоустройство.
13
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Яссы"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы; Благоустройство.
14
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Орангай"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы; Благоустройство.
15
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Карачык"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы; Благоустройство.
16
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жуйнек "
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора; Скашивание газона, травы; Благоустройство.