Шардара аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-172-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2025 жылғы 14 шілдедегі № 39-215-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №32-172-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 594 810 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 494 413 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 177 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 100 220 мың теңге;
2) шығындар – 600 488 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 678 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 678 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 678 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. Қ.Тұрысбеков ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 159 195 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 30 480 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 156 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 128 559 мың теңге;
2) шығындар – 159 637 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -442 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 442 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 442 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Көксу ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 259 025 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 46 543 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 108 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 32-172-VIII "О бюджете города, сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 14 июля 2025 года № 39-215-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
1. Внести следующие измененияв решение Шардаринского районного маслихата "О бюджете города, сельских округов на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года №32-172-VІІІ:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шардарана 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год  в следующих объемах:
1) доходы – 594 810 тысяч тенге:
налоговые поступления – 494 213 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 177 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 100 220 тысяч тенге;
2) затраты – 600 488 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты –  0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 678 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  5 678 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 678 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа им К.Турысбекована 2025-2027 годы согласно приложениям 4,5,6 соответственно, в том числе на 2025 год  в следующих объемах:
1) доходы – 159 195 тысяч тенге:
налоговые поступления – 30 480 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 156 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 128 559 тысяч тенге;
2) затраты – 159 637 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты –  0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -442 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 442 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 442 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Коксу на 2025-2027 годы согласно приложениям 7,8,9 соответственно, в том числе на 2025 год  в следующих объемах:
1)доходы – 259 025 тысяч тенге:
налоговые поступления – 46 543 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 108 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 354 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат төрағасының өкілеттігін уақытша атқарушы К. Тлешова
Шардара аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 14 шілдедегі
№39-215-VIII
шешіміне 1 қосымша
Шардара аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№32-172-VIII
шешіміне 1 қосымша
Шардара қаласының 2025 жылға арналған бюджеті
Бюджеттік сыныптама кодтары
Атауы
Бір жылға арналған қаржы жоспары
I. КІРІСТЕР

используемые остатки бюджетных средств – 1 354 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Временный исполнитель полномочий председателя
районного маслихата
К.Тлешова
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского
района от 14 июля
2025 года №39-215-VIII
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского
района от 25 декабря
2024 года № 32-172-VIII
Бюджет города Шардара на 2025 год
Коды бюджетной классификации
Наименование расходов
Финансовый план на год
I. ДОХОДЫ