Қауымдық сервитут белгілеудің кейбір мәселелері туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 18 қарашадағы № 389 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17-бабының 5-1) тармақшасына, 67-бабының 2-тармағының 3) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О некоторых вопросах по установлению публичного сервитута
Постановление акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 18 ноября 2025 года № 389
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи-17, подпунктом 3) пункта-2 статьи-67, пунктом-4 статьи-69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта-1 статьи-31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "СПК"Ынтымақ" өндірістік кооперативіне Қабланбек ауылдық округінде орналасқан су электр станциясына электр желісін тарту үшін Сарыағаш ауданының Жібек жолы және Қабланбек ауылдық округтерінің аумағынан меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан осы қаулының қосымшасына сәйкес жалпы ауданы 2,908 гектар жер учаскесіне 49 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Сарыағаш ауданының жер қатынастары бөлімі (Б.Әуезов) осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.

1. Установить публичный сервитут производственному кооперативу "СПК"Ынтымак" сроком на 49 лет для проведения электрической сети к гидроэлектростанции, расположенной в сельском округе Кабланбек без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей на земельный участок общей площадью 2,908 гектара на территории сельских округов Жибек жолы и Кабланбек Сарыагашского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Отделу земельных отношений Сарыагашского района (Б.Ауезов) принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.