Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны өтеу үшін ұйымдардың тізбесін бекіту және қоғамдық жұмыстардың түрлерін айқындау туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 28 шілдедегі № 172 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14-1) тармақшасына, 35-бабы 1-тармағының 12-10) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің 2017 жылғы 2 маусымдағы № 386 "Жазаның осы түріне сотталған адамдардың қоғамдық жұмыстарды орындауын ұйымдастыру Қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15311 болып тіркелген) бұйрығына, сәйкес Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес сот шешімі бойынша жазаны орындау шеңберінде орындалатын қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны өтеу үшін ұйымдардың тізбесі және қоғамдық жұмыстардың түрлері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Отырар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Жолдыбай
2025 жылғы 28 шілдедегі
№ 172 қаулыға қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі сотталғандардың жазасын орындау үшін қоғамдық жұмыстардың түрлері мен объектілерінің тізбесі
Р/с
Қоғамдық жұмыс объектілері
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
1
Отырар ауданы әкімдігінің "Аққұм ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту, ағаш көшеттерін отырғызу
2
Отырар ауданы әкімдігінің "Ақтөбе ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту, ағаш көшеттерін отырғызу
3
Отырар ауданы әкімдігінің "Балтакөл ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту, ағаш көшеттерін отырғызу
4
Отырар ауданы әкімдігінің "Қарақоңыр ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту, ағаш көшеттерін отырғызу
5
Отырар ауданы әкімдігінің "Қарғалы ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту, ағаш көшеттерін отырғызу
6
Отырар ауданы әкімдігінің "Қоғам ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту, ағаш көшеттерін отырғызу
7
Отырар ауданы әкімдігінің "Көксарай ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту, ағаш көшеттерін отырғызу
8
Отырар ауданы әкімдігінің "Маяқұм ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту, ағаш көшеттерін отырғызу
9
Отырар ауданы әкімдігінің "Отырар ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту, ағаш көшеттерін отырғызу
10
Отырар ауданы әкімдігінің "Талапты ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту, ағаш көшеттерін отырғызу
11
Отырар ауданы әкімдігінің "Темір ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту, ағаш көшеттерін отырғызу
12
Отырар ауданы әкімдігінің "Шілік ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту, ағаш көшеттерін отырғызу
13
Отырар ауданы әкімдігінің "Шәуілдір ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту, ағаш көшеттерін отырғызу
14
Отырар ауданы әкімдігі Отырар ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Отырар-2050" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аудан орталығын көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту, тал егу
15
Отырар ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Отырар-Жылу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Жылу жүйесінің дайындығы, тазалық жасау
Барлығы:

Об утверждении перечня организаций и определении видов общественных работ для отбывания наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата Отырарского района Туркестанской области от 28 июля 2025 года № 172
В соответствии с подпунктом 14-1) пункта 1 статьи 31, подпунктом 12-10) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 2 июня 2017 года № 386 "Об утверждении Правил организации выполнения общественных работ лицами, осужденными к данному виду наказания" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15311) акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций и виды общественных работ, для отбывания наказания в виде привлечения к общественным работам, выполняемых в рамках исполнения наказания по решению суда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Отырарского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Қ. Жолдыбай
Приложение к постановлением
от 28 июлья 2025 года № 172
Перечень объектов и видов общественных работ для исполнения наказания осужденных в виде привлечения к общественным работам
№ п/п
Объекты общественных работ
Виды общественных работ
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккумского сельского округа" акимата Отырарского района
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа, посадка саженцев
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Актюбинского сельского округа" акимата Отырарского района
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа, посадка саженцев
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Балтакольского сельского округа" акимата Отырарского района
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа, посадка саженцев
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Караконырского сельского округа" акимата Отырарского района
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа, посадка саженцев
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Каргалинского сельского округа" акимата Отырарского района
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа, посадка саженцев
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Когамского сельского округа" акимата Отырарского района
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа, посадка саженцев
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Коксарайского сельского округа" акимата Отырарского района
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа, посадка саженцев
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Маякумского сельского округа" акимата Отырарского района
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа, посадка саженцев
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Отрарского сельского округа" акимата Отырарского района
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа, посадка саженцев
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Талаптинского сельского округа" акимата Отырарского района
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа, посадка саженцев
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Тимурского сельского округа" акимата Отырарского района
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа, посадка саженцев
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Шиликского сельского округа" акимата Отырарского района
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа, посадка саженцев
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Шаульдерского сельского округа" акимата Отырарского района
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа, посадка саженцев
14
Коммунальное государственное учреждение "Отырар-2050" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Отрарского района акимата Отырарского района"
Озеление, благоустройство и уборка мусора районного центра, посадка саженцев
15
Государственное коммунальное предприятие "Отырар-Жылу" на праве хозяйственного ведения акимата Отырарского района
подготовка и очистка отопительной системы