Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы Шұбарсу ауыл округі әкімінің 2025 жылғы 21 шілдедегі № 293 шешiмi
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69 бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабының 1-тармағы 6) тармақшасына сәйкес, Шұбарсу ауыл округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалы – Жобаларды басқару дирекциясына Шұбарсу ауыл округі, Шұбарсу ауылы, Қойтас көшесіне талшықты-оптикалық байланыс желісі құрылысы үшін жалпы көлемі 0,0156 га жер учаскесін, жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан жер учаскелеріне уақытша өтеусіз қысқа 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шұбарсу ауыл округі әкімінің орынбасары Ғ.Аманға жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шұбарсу ауыл округі әкімінің міндетін атқарушы М.Алдияров

Об установлении публичного сервитута
Решение акима сельского округа Шубарсу Ордабасинского района Туркестанской области от 21 июля 2025 года № 293
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, 6) пункта 1статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким сельского округа Шубарсу РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут во временное безвозмездное пользование сроком на 3 (три) года без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей на земельный участок общей площадью 0,0156 гектара по улице Койтас, село Шубарсу, сельского округа Шубарсу для строительство волоконно-оптических линии в дирекцию управления проектами-филиала акционерного общества "Казахтелеком".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на замистителя акима сельского округа Шубарсу Г.Аман.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Шубарсуского
сельского округа
М.Алдияров