2026 жылға Арыс қаласында салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 21 қарашадағы № 741 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 600-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы №475 бұйрығымен бекітілген Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесіне сәйкес, Арыс қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициента зонирования в городе Арыс, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте на 2026 год
Постановление акимата города Арыс Туркестанской области от 21 ноября 2025 года № 741
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии пункта 6 статьи 600 Налоговый кодекс и Методикой расчета коэффициента зонирования утвержденной приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года № 475, акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2026 жылға Арыс қаласында салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Арыс қаласының "Экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы М.Асанов, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

1. Утвердить коэффициент зонирования в городе Арыс учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте на 2026 год, согласно приложению к настоящему постоновлению.
2. Руководителю государственного учреждения "Отдел экономики и финансов" города Арыс М.Асанову в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;