Индербор кенті аумағында техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Атырау облысы Индербор кенті әкімінің 2025 жылғы 19 қарашадағы № 96 шешімі. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы Индербор кенті әкімінің 2026 жылғы 26 қаңтардағы № 16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы Индербор кенті әкімінің 26.01.2026 № 16 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 1-тармағының 9) тармақшасын, 37-бабының 3-тармағын, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 4- бабының, 3-тармағының 2) тармақшасын, 15-бабының 3-тармағының 17) тармақшасын және 48-бабын, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 мамырдағы "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 240 бұйрығын, Индер ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссияның 2025 жылғы 23 қазандағы № 8 хаттамасын, "QAZAQGAZ AIMAQ" АҚ Атырау өндірістік филиалының Индер газ шаруашылығының 2025 жылғы 30 қыркүйектегі № 63 хатын басшылыққа ала отырып, ШЕШІМ ЕТТІМ:
1. Индербор кенті аумағында жергілікті ауқымды техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылау кент әкімінің орынбасары К.Нуриевке жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Индербор кентінің әкімі Ш. Альмурзиев

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера на территории поселка Индербор
Решение акима поселка Индербор Атырауской области от 19 ноября 2025 года № 96. Утратило силу решением акима поселка Индербор Индерского района Атырауской области от 26 января 2026 года № 16
Сноска. Утратило силу решением акима поселка Индербор Индерского района Атырауской области от 26.01.2026 № 16 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 9) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 3 статьи 37, подпунктом 2), пункта 3 статьи 4, подпунктом 17) пункта 3 статьи 15 и статьи 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", Приказа исполняющего обязанности министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", Протокол комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Индерского района от 23 октября 2025 года № 8, письмо Индерского газового хозяйства Атырауского производственного филиала АО" QAZAQGAZ AIMAQ " от 30 сентября 2025 года № 63 РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории поселка Индербор.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Индербор К.Нуриева.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Индербор Ш. Альмурзиев