Көше атауын беру туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 14 қазандағы № 45 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына және Атырау облысы жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 20 тамызындағы № 2 және № 3 қорытындысына сәйкес, Мұқыр ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округіндегі көшелерге "Бабатай Бабашев", "Тұрлыбай Құттыбаев", "Орынғали Өтепов", "Жұмағали Жаманғараев" есімдері берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Округ әкімі А. Жақсиев

О присвоении наименования улице
Решение акима Мукурского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 14 октября 2025 года № 45
В соотвествии с подпунктом 4) статьи 14 Закон Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключениям Областной ономастической комиссии при Акимате Атырауской области от 20 августа 2025 года № 2 и № 3, аким Мукурского сельского округа РЕШИЛ:
1. Улицы в Мукурском сельском округе Кызылкогинского района назвать "Бабатай Бабашев", "Тұрлыбай Құттыбаев", "Орынғали Өтепов", "Жұмағали Жаманғараев"
2. Я оставляю за собой право контролировать исполнением настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа А. Жаксиев