Қызылқоға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 27-2 "2025-2027 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 желтоқсандағы № 36-2 шешімі
Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 27-2 "2025-2027 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 205759 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 745 125,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 56 782,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 800,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 684 528,0 мың теңге;
2) шығындар – 775 701,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 30 576,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 576,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30 576,0 мың теңге"
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025-2027 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –253 203,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 691,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 247 327,0 мың теңге;
2) шығындар – 256 471,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 268,0 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 268,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2025-2027 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 15 декабря 2025 года № 36-2
Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2025-2027 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 205759) следующие изменений:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Миялинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 745 125,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 56 782,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 800,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 684 528,0 тысяч тенге;
2) затраты – 775 701,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 30 576,0 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 30 576,0 тыс.тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30 576,0 тыс.тенге"
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Уильского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 253 203,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 691,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 35,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 247 327,0 тысяч тенге;
2) затраты – 256 471,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 268,0 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 268,0 тыс.тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 268,0 мыңтеңге"
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025-2027 жылдарға арналған Тасшағыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 180 177,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 293,0мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 250,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 173 634,0 мың теңге;
2) шығындар – 181 093,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 916,0 мыңтеңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 916,0 мыңтеңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 916,0 мың теңге"
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025-2027 жылдарға арналған Сағыз ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 897 632,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 41 300,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 250,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 330,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 855 752,0 мың теңге;
2) шығындар – 920 652,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 23 020,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 23 020,0 мыңтеңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 23 020,0 мың теңге"
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025-2027 жылдарға арналған Мұқыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 186 974,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 980,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 400,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 3 268,0 тыс.тенге"
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Тасшагильского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 180 177,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 293,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 250,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 173 634,0 тысяч тенге;
2) затраты – 181 093,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 916,0 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 916,0 тыс.тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 916,0 тыс.тенге"
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Сагизского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 897 632,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41 300,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 330,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 855 752,0 тысяч тенге;
2) затраты – 920 652,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 23 020,0 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 23 020,0 тыс.тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 23 020,0 тыс.тенге"
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Мукурского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 186 974,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 980,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 400,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 709,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 709,0 мың теңге"
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат төрағасы Т. Бейсқали
Аудандық мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 709,0 тыс.тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 709,0 тыс.тенге"
2. Приложения 1, 4, 7, 10 ,13, 16, 19, 22 , 25, 28 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению;
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Т. Бейскали
Приложение 1 к решению
районного маслихата № 36-2