Кеңөзек ауылдық округі аумағында шектеу шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Кеңөзек ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 19 қарашадағы № 633 шешімі. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы Кеңөзек ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 23 қаңтарда № 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы Кеңөзек ауылдық округі әкімінің 23.01.2026 № 19 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасыдағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару турлалы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 27 бабына және 10-1-бабының 7-тармағына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Атырау қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2025 жылғы 19 қарашадағы № 08-4/606-И хатына сәйкес, Кеңөзек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеңөзек ауылдық округінің Тасқала елді мекенінде мүйізді ір қара мал арасында инфекциялық ринотрахеит ауруының пайда болуына байланысты Кеңөзек ауылдық округі аумағында шектеу шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеңөзек ауылдық округі әкімі Е. Өтешқалиев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории Кенузекского сельского округа
Решение акима Кенузекского сельского округа города Атырау Атырауской области от 19 ноября 2025 года № 633. Отменен решением Кенузекского сельского округа города Атырау Атырауской области от 23 января 2026 года № 19
Сноска. Отменен решением Кенузекского сельского округа города Атырау Атырауской области от 23.01.2026 № 19 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 и статьи 27 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и согласно письму государственного учреждения "Атырауская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 19 ноября 2025 года № 08-4/606-И, аким Кенузекского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни инфекционного ринотрахеита среди крупного рогатого скота в населенном пункте Таскала Кенузекского сельского округа установить ограничительные мероприятия на территории Кенузекского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Аким Кенузекского сельского округа Е. Утешкалиев