Көшелерге қайта атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Кеңөзек ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 554 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 20 тамыздағы қорытындылары негізінде және Кеңөзек ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы Кеңөзек ауылдық округінің келесідей көшелеріне қайта атау берілсін:
1) Кеңөзек ауылдық округінің "Қайнар" шағын ауданындағы № 33 көшесі – "Қуаныш Байтуғанов" көшесі;
2) Кеңөзек ауылдық округінің "Қайнар" шағын ауданындағы № 21 көшесі – "Маку Санкибаев" көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кеңөзек ауылдық округінің әкімі Е. Өтешқалиев

О переименовании улиц
Решение акима Кенузекского сельского округа города Атырау Атырауской области от 12 сентября 2025 года № 554
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключении Атырауской областной ономастической комиссии от 20 августа 2025 года и с учетом мнения населения Кенузекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы Кенузекского сельского округа города Атырау:
1) улица № 33 в мкр. "Қайнар" Кенузекского сельского округа – на улицу "Қуаныш Байтуғанов";
2) улица № 21 в мкр. "Қайнар" Кенузекского сельского округа – на улицу "Маку Санкибаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кенузекского сельского округа Е. Утешкалиев