"Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 7 ақпандағы № 21 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 14 шілдедегі № 152 қаулысы
Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 7 ақпандағы № 21 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3786 болып тіркелген) келесі толықтыру енгізілсін:
қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі келесі мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Мүйізді ірі қара малының аурулары: пироплазмоз.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Шәпкенов

О внесении дополнения в постановление акимата Атырауской области от 7 февраля 2017 года № 21 "Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств"
Постановление акимата Атырауской области от 14 июля 2025 года № 152
Акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 7 февраля 2017 года № 21 "Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3786) следующее дополнение:
в приложении:
перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств, утвержденный указанным постановлением, дополнить пунктом 4 следующего содержания:
"4. Болезни крупного рогатого скота: пироплазмоз.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Шапкенов