Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 30 қазандағы № 237 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы Кодексінің 914-1-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2 тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері мен қоғамдық жұмыстар орындалуы тиіс ұйымдардың тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімі Е. Жаров
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "___"________
№______ қаулыға қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Ұйымдардың тізімі
1
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты әктеу және отырғызу; шөпті шабу;
ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппараты"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар
мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты
санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
шөпті шабу; ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды
ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Ақжан ауылдық округі әкімінің аппараты"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар
мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;шөпті шабу;
ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Белоградов ауылдық округі әкімінің аппараты"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар
мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;шөпті шабу; ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Дзержинский ауылдық округі әкімінің аппараты"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу; шөпті шабу; ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Дмитриев ауылдық округі әкімінің аппараты"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу; шөпті шабу; ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Докучаев ауылдық округі әкімінің аппараты"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу; шөпті шабу; ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;шөпті шабу; ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Интернационал ауылдық округі әкімінің аппараты"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу; шөпті шабу; ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Құртай ауылдық округі әкімінің аппараты"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;шөпті шабу; ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Комсомол ауылдық округі әкімінің аппараты"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу; шөпті шабу; ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Ленин ауылдық округі әкімінің аппараты"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу; шөпті шабу; ағаштарды
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
13
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу; шөпті шабу; ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Москворецк ауылдық округі әкімінің аппараты"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу; шөпті шабу; ағаштарды
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Хмельницкий ауылдық округі әкімінің аппараты"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу; шөпті шабу; ағаштарды
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Целинный ауылдық округі әкімінің аппараты"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
16
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу; шөпті шабу; ағаштарды
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Тимирязев ауылдық округі әкімінің аппараты"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Об утверждении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 30 октября 2025 года № 237
В соответствии с пунктом 3 статьи 914-1 Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 сентября 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Тимирязевского района Северо-Казахстанской области Е. Жаров
Приложение к постановлению
акимата Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от "____"___________2025 год
№ ________
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Виды общественных работ
Перечень организаций
1
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Аксуатского сельского округа"
2
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев
и зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Акжанского сельского округа"
3
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное
учреждение "Аппарат акима Белоградовского
сельского округа"
4
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Докучаевского сельского округа"
5
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Дзержинского сельского округа"
6
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Дмитриевского сельского округа"
7
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Интернационального
сельского округа"
8
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное
учреждение "Аппарат
акима Есильского сельского округа"
9
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Комсомольского сельского округа"
10
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Ленинского сельского
округа"
11
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Москворецкого сельского округа"
12
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Мичуринского сельского
округа"
13
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Куртайского сельского округа"
14
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Хмельницкого сельского округа"
15
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Целинного сельского округа"
16
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Тимирязевского сельского округа"