Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бәйтерек ауылының атауы жоқ көшесіне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 11 желтоқсандағы № 55-ш шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және 2025 жылғы 27 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Қызылжар ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
Қызылжар ауылдық округінің Бәйтерек ауылындағы атаулы жоқ көшеге – Талғат Бигелдинов көшесі деп атау берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар ауылдық округінің әкімі Н. Хуатов

О присвоении наименования безымянной улице села Байтерек Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Кызылжарского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2025 года № 55-р
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения областной ономастической комиссии от 27 ноября 2025 года, аким Кызылжарского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Байтерек Кызылжарского сельского округа – наименование Талғат Бигелдинов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечениеи десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылжарского сельского округа Н. Хуатов