Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 24 қарашадағы № 392 қаулысы
Ескерту. 01.09.2025 бастап қолданысқа енгізіледі – осы қаулының 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 914-1 бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2 тармағына, 37-бабының сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімі Б. Исманов
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
қаулысына қосымша

Об утверждении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 24 ноября 2025 года № 392
Сноска. Вводится в действие с 01.09.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего постановления.
В соответствии с пунктом 3 статьи 914-1 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", пунктом 2 статьи 31, статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.. Определить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы согласно приложению к настоящему постановлению.
2..Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылжарского района.
3..Настоящее постановление вводится в действие с 1 сентября 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Кызылжарского района Северо-Казахстанской области Б. Исманов
Приложение к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области

2025 жылғы "24" қараша
№ 392
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуы тиіс ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Ұйымдардың тізбесі
1
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл желектерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағаштарды әктеу және отырғызу; шөпті шабу, ағаштарды, жиектемелерді әктеу; қоршаулар; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Архангельск ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл желектерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағаштарды әктеу және отырғызу; шөпті шабу, ағаштарды, жиектемелерді әктеу ; қоршаулар; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Асанов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл желектерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағаштарды әқтеу және отырғызу; шөпті шабу, ағаштарды, жиектемелерді әқтеу; қоршаулар; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Березов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл желектерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағаштарды әқтеу және отырғызу; шөпті шабу, ағаштарды, жиектемелерді әқтеу; қоршаулар; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Бескөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл желектерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағаштарды әқтеу және отырғызу; шөпті шабу, ағаштарды, жиектемелерді әқтеу; қоршаулар; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Бугровое ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл желектерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағаштарды әқтеу және отырғызу; шөпті шабу, ағаштарды, жиектемелерді әқтеу; қоршаулар; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Вагулин ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл желектерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағаштарды әқтеу және отырғызу; шөпті шабу, ағаштарды, жиектемелерді әқтеу; қоршаулар; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Виноградов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл желектерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағаштарды әқтеу және отырғызу; шөпті шабу, ағаштарды, жиектемелерді әқтеу; қоршаулар; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл желектерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағаштарды әқтеу және отырғызу; шөпті шабу, ағаштарды, жиектемелерді әқтеу; қоршаулар; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Куйбышев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл желектерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағаштарды әқтеу және отырғызу; шөпті шабу, ағаштарды, жиектемелерді әқтеу; қоршаулар; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл желектерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағаштарды әқтеу және отырғызу; шөпті шабу, ағаштарды, жиектемелерді әқтеу; қоршаулар; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Налобин ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл желектерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағаштарды әқтеу және отырғызу; шөпті шабу, ағаштарды, жиектемелерді әқтеу; қоршаулар; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Новоникольск ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
13
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл желектерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағаштарды әқтеу және отырғызу; шөпті шабу, ағаштарды, жиектемелерді әқтеу; қоршаулар; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Петерфельд ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл желектерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағаштарды әқтеу және отырғызу; шөпті шабу, ағаштарды, жиектемелерді әқтеу; қоршаулар; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Прибрежный ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл желектерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағаштарды әқтеу және отырғызу; шөпті шабу, ағаштарды, жиектемелерді әқтеу; қоршаулар; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Рассвет ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
16
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл желектерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағаштарды әқтеу және отырғызу; шөпті шабу, ағаштарды, жиектемелерді әқтеу; қоршаулар; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Рощинск ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл желектерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағаштарды әқтеу және отырғызу; шөпті шабу, ағаштарды, жиектемелерді әқтеу; қоршаулар; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Светлопольск ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
18
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл желектерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағаштарды әқтеу және отырғызу; шөпті шабу, ағаштарды, жиектемелерді әқтеу; қоршаулар; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Соколов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
19
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл желектерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағаштарды ақтеу және отырғызу; шөпті шабу, ағаштарды, жиектемелерді әқтеу; қоршаулар; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Якорь ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

от "24" ноября 2025 года
№ 392
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Виды общественных работ
Перечень организаций
1
Благоустройство; озеленение территорий; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров; изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Архангельского сельского округа"
2
Благоустройство; озеленение территорий; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров; изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Асановского сельского округа"
3
Благоустройство; озеленение территорий; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров; изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Березовского сельского округа"
4
Благоустройство; озеленение территорий; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров; изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Бескольского сельского округа"
5
Благоустройство; озеленение территорий; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров; изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Бугровскогог сельского округа"
6
Благоустройство; озеленение территорий; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров; изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Вагулинского сельского округа"
7
Благоустройство; озеленение территорий; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров; изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Виноградовского сельского округа"
8
Благоустройство; озеленение территорий; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров; изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа"
9
Благоустройство; озеленение территорий; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров; изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима" Куйбышевского сельского округа"
10
Благоустройство; озеленение территорий; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров; изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского округа"
11
Благоустройство; озеленение территорий; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров; изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Налобинского сельского округа"
12
Благоустройство; озеленение территорий; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров; изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Новоникольского сельского округа"
13
Благоустройство; озеленение территорий; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров; изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Петерфельдского сельского округ"а
14
Благоустройство; озеленение территорий; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров; изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Прибрежного сельского округа"
15
Благоустройство; озеленение территорий; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров; изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Рассветского сельского округа"
16
Благоустройство; озеленение территорий; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров; изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Рощинского сельского округа"
17
Благоустройство; озеленение территорий; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров; изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Светлопольского сельского округа"
18
Благоустройство; озеленение территорий; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров; изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Соколовского сельского округа"
19
Благоустройство; озеленение территорий; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка и посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров; изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Якорьского сельского округа"