Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 28/3 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының 5-тармағы 3-тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртібі мен шарттарда жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үстемеақылар осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2026 жылғы 1 қантардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Елеусізов
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 28/3 шешіміне
қосымша
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын келесі ұйымдардың D блогына (қосалқы персонал) жататын жұмыскерлердің және жұмысшылардың (біліктілік разряды) лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары:
1) "Қызылжар ауданы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
2), "Қызылжар ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
3) "Қызылжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
4) "Қызылжар аудандық ішкі саясат бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
5) "Қызылжар аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
6) "Қызылжар аудандық экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
7) "Қызылжар аудандық жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
8) "Қызылжар аудандық сәулет, құрылыс, тұрғын үй – коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
9) "Қызылжар аудандық ауыл шаруашылығы, кәсіпкерлік және ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2025 года № 28/3
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета, в порядке и условиях определенным местным исполнительным органом Кызылжарского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования, и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2026 года.
Председатель Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области Ж. Елеусизов
Приложение к решению
Кызылжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 22 декабря 2025 года № 28/3
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников, финансируемых из местного бюджета и относящихся к блоку D и рабочим (квалификационный разряд) в следующих организациях:
1) коммунальное государственное учреждение "Аппарат маслихата Кызылжарского района";
2) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского района";
3) коммунальное государственное учреждение "Кызылжарский районный отдел занятости и социальных программ";
4) коммунальное государственное учреждение "Кызылжарский районный отдел внутренней политики";
5) коммунальное государственное учреждение "Кызылжарский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта";
6) коммунальное государственное учреждение "Кызылжарский районный отдел экономики и финансов";
7) коммунальное государственное учреждение "Кызылжарский районный отдел земельных отношений";
8) коммунальное государственное учреждение "Кызылжарский районный отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог";
9) коммунальное государственное учреждение "Кызылжарский районный отдел сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии";

10) "Архангельск ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
11) "Асаново ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
12) "Березов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
13) "Бескөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
14) "Бугровое ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

10) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Архангельского сельского округа";
11) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Асановского сельского округа";
12) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Березовского сельского округа";
13) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Бескольского сельского округа";
14) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Бугровского сельского округа";

15) "Вагулино ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
16) "Виноградов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
17) "Куйбышев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
18) "Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
19) "Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

15) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Вагулинского сельского округа";
16) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Виноградовского сельского округа";
17) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Куйбышевского сельского округа";
18) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа";
19) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского округа";

20) "Налобино ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
21) "Новоникольск ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
22) "Петерфельд ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
23) "Прибрежный ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
24) "Рассвет ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

20) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Налобинского сельского округа";
21) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Новоникольского сельского округа";
22) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Петерфельдского сельского округа";
23) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Прибрежного сельского округа";
24) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Рассветского сельского округа";