"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы № 127 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Кызылжар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 1 маусымдағы № 189 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37 баптарына және "Мемлекеттік органдар мен олардың құрылымдық бөлімшелерінің қызметін ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 590 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 21 сәуірдегі № 96 қаулысымен бекітілген "Қызылжар аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесіне (бұдан әрі - Ереже) қосымшаға сәйкес толықтыру енгізілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің міндетін атқарушы Б. Исманов
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2025 жылғы " 01" шілдедегі №189
қаулысымен бекітілді
"Қызылжар аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесіне енгізілген толықтырулар тізбесі
2-тарауда "Қызылжар аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік органның мақсаттары мен өкілеттіктері 15-тармақ Функциялары мынадай мазмұнмен толықтырылсын:
"Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабында көзделген әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы істерді қарайды және әкімшілік жазалар қолданады.

О внесении изменений в постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 6 мая 2019 года № 127 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями всех кандидатов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 1 июня 2025 года № 189
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 590 "О некоторых вопросах организации деятельности государственных органов и их структурных подразделений" акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в Положение коммунального государственного учреждения "Кызылжарский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта", утвержденного постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 21 апреля 2025 года № 96 (далее - Положение) дополнение согласно приложению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылжарского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Исполняющий обязанности акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области Б. Исманов
Утверждено
постановлением
акимата Кызылжаского района
Северо-Казахстанской области
от " 01" июля 2025 года
№189
Перечень внесенного дополнения в Положение коммунального государственного учреждения "Кызылжарский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта"
В главе 2 задачи и полномочия государственного органа коммунального госдарственного учреждения "Кызылжарский районный отдел культуры, развития, физической культуры и спорта" пункт 15 Функции дополнить следующим содержанием:
рассматривает дела об административных правонарушениях, предусмотренных статьей 75 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях" и налагает административные взыскания.