2025 жылға арналған мемлекеттік емес сектордағы арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 4/793 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексінің 141-бабына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Алматы қаласының әкімідігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении тарифов на специальные социальные услуги в негосударственном секторе на 2025 год
Постановление акимата города Алматы от 5 декабря 2025 года № 4/793
В соответствии со статьей 141 Социального кодекса Республики Казахстан, приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2025 жылға арналған мемлекеттік емес сектордағы арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтер бекітілсін.
2. "Алматы қаласы Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институтына" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды қамтамасыз етсін.

1. Утвердить прилагаемые тарифы на предоставление специальных социальных услуг в негосударственном секторе на 2025 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление занятости и социальных программ города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить размещение настоящего постановления в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.

3. Осы қаулыны Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Д. Сатыбалды
Алматы қаласы әкімдігінің
2025 жылғы "___" __________
№ ___ қаулысымен бекітілген
Алматы қаласы Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының мемлекеттік емес сектордағы арнаулы әлеуметтік қызметтерге арналған тарифтер
Атауы
1 қызмет алушыға ай сайынғы тарифтердің мөлшері (теңге)
1.
Психакалық-неврологиялық аурулары бар мүгедектігі бар балаларға жартылай стационар жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

3. Обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Д. Сатыбалды
Утверждены
постановлением акимата города Алматы
от "___" __________ 2025 года № ___
Тарифы на предоставление специальных социальных услуг представителями негосударственного сектора Управления занятости и социальных программ города Алматы
Наименование
Размер ежемесячных тарифов на 1 получателя (тенге)
1.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях полустационара детям с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями

304 616
2.
Тірек-қимыл аппараты бұзылған мүгедектігі бар балаларға жартылай стационар жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
309 506
3.
I және II топтағы мүгедектігі бар адамдарға жартылай стационар жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету
289 392
4.
Он сегіз жастан асқан психакалық-неврологиялық аурулары бар мүгедектігі бар адамдарға жартылай стационар жағдайында арнайы әлеуметтік қызметтерді көрсету
343 353
5.
Жасы ұлғаюына байланысты өз бетінше қызмет көрсетуге қабілетсіз адамдарға жартылай стационар жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
177 729
6.
Он сегіз жастан асқан психакалық-неврологиялық аурулары бар мүгедек адамдарға стационар жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
548 769
7.
Адам саудасының құрбандарына уақытша болу орындарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
236 041
8.
Тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына уақытша болу орындарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
473 331

304 616
2.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях полустационара детям с инвалидностью с нарушениями опорно-двигательного аппарата
309 506
3.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях полустационара лицам с инвалидностью I и II групп
289 392
4.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях полустационара лицам с инвалидностью старше восемнадцати лет с психоневрологическими заболеваниями
343 353
5.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях полустационара лицам, не способным к самостоятельному обслуживанию в связи с преклонным возрастом
177 729
6.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях стационара лицам с инвалидностью старше восемнадцати лет с психоневрологическими заболеваниями
548 769
7.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях временного пребывания жертвам торговли людьми
236 041
8.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях временного пребывания жертвам бытового насилия
473 331