Баянауыл ауданы бойынша 2025 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтерді бекіту туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 19 қыркүйектегі № 170/09 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексінің 142-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары-Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығымен бекітілген "Арнаулы әлеуметтік қызметтердің тарифтерін қалыптастыру ережелері мен әдістемесіне" сәйкес, Баянауыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Баянауыл ауданының 2025 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Баянауыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күн ішінде мемлекеттік және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар облысы бойынша филиалына ресми жариялауға және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкіне енгізсін;
2) осы қаулыны Баянауыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жарияланғанынан кейін орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Баянауыл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары А. Дисюповаға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл ауданының әкімі А. Ксентаев
Баянауыл ауданы әкімінің
2025 жылғы "19" қыркүйек
№ 170/09 қаулысына
қосымша
Баянауыл ауданы бойынша 2025 жылға арналған
арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтер
Атауы
Күніне бір қызмет алушыға арналған тариф,
теңге
Айына бір қызмет алушыға арналған тариф,
теңге
1
Үйде күтім көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг по Баянаульскому району на 2025 год
Постановление акимата Баянаульского района Павлодарской области от 19 сентября 2025 года № 170/09
В соответствии со статьей 142 Социального кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги", акимат Баянаульского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг по Баянаульскому району на 2025 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Баянаульского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления внести копию в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Павлодарской области на официальное опубликование и Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) обеспечить размещение настоящего постановления после официального опубликования на интернет-ресурсе акимата Баянаульского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Баянаульского района А. Дисюпову.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Баянаульского района А. Ксентаев
Приложение
к постановлению акима
Баянаульского района от "19"
сентября 2025 года № 170/09
Тарифы на оказание специальных социальных услуг
по Баянаульскому району на 2025 год
Наименование
Размер ежедневных тарифов на 1 услугополучателя, тенге
Размер ежемесячных тарифов на 1 услугополучателя, тенге
1
Оказание специальных социальных услуг в условиях ухода на дому